Miejska Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Jana Demarczyka w Piekarach Śląskich

 

Nawigacja

Witamy na naszej stronie

Aktualności

11 listopada przypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości, która odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:30 pod Pomnikiem “Ku czci poległych o wolność i demokrację w latach II Wojny Światowej” w Parku Trzech Bohaterów w Brzozowicach.
Zbiórka pod pomnikiem - godzina 15:00

"Ocalić od zapomnienia" - koncert finałowy

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii "Ocalić od zapomnienia" - koncert finałowy - 08.11.2018.

Narodowe Święto Niepodległości

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Narodowe Święto Niepodległości

XIII Festiwal Ocalić Od Zapomnienia - MDK 1 Piekary Śl. - 06.11.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii XIII Festiwal Ocalić Od Zapomnienia - MDK 1 Piekary Śl.

Trwa REMONT sali gimnastycznej. Już wkrótce uczniowie będą mogli ćwiczyć w odmalowanej sali. Oto kilka aktualnych zdjęć. W albumie fotograficznym przedstawiamy zdjęcia po wakacyjnym remoncie ubikacji dziewcząt na pierwszym piętrze. 

Opłata za obiady za miesiąc listopad 2018 wynosi 47,50 

Październik jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Jednym z przedsięwzięć biblioteki w tym miesiącu było zaprezentowanie uczniom klas 1-3 przedstawienia "Wróżki" na podstawie baśni ludowej Charles’a Perraulta. Przedstawienie przygotowane zostało przez uczniów klasy 5b pod kierunkiem Pani Joanny Krzewskiej. 

Piątek 2 listopada jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, nie ma lekcji. Czynna jest świetlica w godzinach od 7:00 do 16:00. W tym dniu nie ma obiadu.

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych - dzień wspomnień o naszych bliskich, którzy już odeszli. Z tej okazji w szkole odbyła się akademia, która wprowadziła nas w atmosferę spokoju i zadumy listopadowych dni. Jak co roku uczniowie klas młodszych udali się do brzozowickiego parku, aby zapalić lampki pod pomnikiem Trzech Harcerzy. 

W październiku świetlica szkolna zorganizowała Dzień Dyni. Przygotowania rozpoczęły się wcześniej ogłoszeniem konkursu dla wszystkich klas  na ciekawą ozdobę z dyni. Uczniowie wykazali się wyjątkową pomysłowością i kreatywnością. Prace stanowią ciekawą dekorację korytarza szkolnego. 

photo

Czwartek 15.11.2018

liczba odwiedzin: 1553607


partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner partner